Księgowość firm – Zobacz żebyś nie żałował – Powierz się profesjonalistom.

Zapewniamyprofesjonalną księgowość spółki z o.o., w zakresie której przeprowadzamydziałania związane z założeniem iprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem problemów podatkowych, doradztwem księgowym i podatkowym, sporządzaniem dokumentacji i deklaracji podatkowych i wiele innych. Księgowość prowadzona w sposób profesjonalnyorazrzetelny to najlepszy wybór, który pozwoliPaństwu mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwoferujemy w trzechwariantach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla firm zawsze jest prawidłowoskrojona do potrzeb konkretngo przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa oczekiwania, dobierzemywariant, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość firmy utrzymaną na doskonałym poziomie.


Na księgowość spółki z ograniczoną odpowiedzialnością składają się te oto usługi oraz czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej otworzeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe oraz rachunkowe),

Prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

Obsługa płacowa iZUS (aktualna obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, między innymi VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków iinnychinstytucji,

Przygotowywaniecyklicnychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, dodatkowe informacje oraz objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

Oferujemy3Pakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o wariantach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe i doradcze z zakresuaktualnej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z o.o.  da sięotworzyć już przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed spisaniem umowy spółki warto przeanalizować kilka kwestii. Są to między innymi następującepytania: Spisać umowę spółki z o.o. w modelu S 24 przez Internet czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobligowany do opłacenia ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te iwiele innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.